Отдых и путешествия по всему миру. Турция, Европа, Испания, Египет, Крым, Чехия, Венгрия, Таиланд, Париж и другие страны, места отдыха и развлечений...
044 425 00 80
063 134 03 33
067 462 33 82
VISA, MasterCard
Как мы отдыхали в Эмиратах
Как мы отдыхали в Эмиратах
Как мы отдыхали в Турции
Как мы отдыхали в Турции
Отдых в Египте
Отдых в Турции
Отдых в Таиланде
Отдых в экзотических странах
Отдых в ОАЭ
Хочу в Индию!!!
Поиск попутчиков в путешествие
Вопросы к профессионалам туристического бизнеса
Молодёжный отдых в Турции
Отдых в Турции с детьми
Свадебное путешествие
Чёрные списки
Наши акции
КОНКУРС
Европа
Дайвинг
Горнолыжный отдых
Общий форум
Работа сайта

Тема: Чи можна в'їхати з Будапешта у Відень без повної вакцинації

Показано: список | дерево
Все темы форума «Европа»
Начать новую тему
Чи можна в'їхати з Будапешта у Відень без повної вакцинації Саня 16.12.2021 13:47
Підкажіть, якщо хтось точно в курсі. Чи можна в'їхати з Будапешта у Відень на громадському автобусі і т.п., без повної вакцинації? Тобто в Угорщину прилечу з плр тестами і двома вакцинами, але ще не буде 14 днів після другої. І чи можна буде потім зайти в музеї з таким ковід сертифікатом і плр тестом?
Re: Чи можна в'їхати з Будапешта у Відень без повної вакцинації Гость 17.12.2021 06:18
Австрія
Режим тимчасового в’їзду


Федеральний уряд Австрії ухвалив рішення про скасування з 11 грудня 2021 року загальнодержавних карантинних обмежень для осіб, які пройшли повний курс вакцинації. Однак, кожна федеральна земля самостійно визначає порядок та дату відкриття громадських установ (кафе, ресторанів, готелів, музеїв, театрів тощо).

Наприклад, у Федеральній землі Відень заклади громадського харчування та готелі почнуть працювати тільки з 20 грудня 2021 року.

Для осіб, які прямують до Австрії діють наступні положення:

1) В’їзд без реєстрації та без карантину (з 22.11.2021 року)

З Сертифікатом про повну вакцинацію однією з наведених нижче вакцин. Сертифікат про вакцинацію вважається дійсним тільки 9 місяців після останньої дози вакцинації.

З Підтвердженням про одужання після захворювання на COVID-19 (медична або офіційна довідка про те, що інфекція була подолана за останні 180 днів, оформлена англійською або німецькою мовами.

Медична довідка про наявність нейтралізуючих антитіл більше не вважається доказом перенесеної хвороби!

Сертифікати вакцинації/одужання у додатку “Дія”, паперові сертифікати з порталу “Дія” з QR-кодом та паперові свідоцтва від сімейного лікаря (т.зв. жовтий сертифікат) визнаються австрійською стороною, однак, вони мають бути оформлені виключно на англійській або німецькій мові із зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Визнані вакцини: Comirnaty (INN) від BioNtech/Pfizer Vaxzevria COVID-19 Vaccine AstraZeneca / Covishield від Serum Institute of India COVID-19 Vaccine Janssen від Johnson & Johnson mRNA-1273 Covid-19 Vaccine від Moderna Sinopharm / BIBP SARS–CoV-2 Vaccine (Vero Cell), Inactivated, Sinovac-CoronaVac vaccine.

Посилання на офіційний порядок перетину кордону та список затверджених вакцин: https://www.ris.bka.gv.at/GeltendeFassung.wxe?Abfrage=Bundesnormen&Gesetzesnummer=20011574

2) В’їзд з реєстрацією та 10 денним карантином.

Підтвердженням про негативний результат тесту на COVID-19 (ПЛР- тест, не старший ніж 72 год.) та обов’язковий 10-денний карантин після в’їзду. Вимоги до ПЛР тестів: зроблені в медичних лабараторіях України, які мають відповідні ліцензії, сертифікати та дозвільні документи від МОЗ України та оформлені виключно англійською або німецькою мовами.

Також необхідно зробити онлайн-реєстрацією подорожі (Pre-Travel-Clearance – PTC, заповнити не раніше ніж за 72 год. до в’їзду). Формуляр для онлайн-реєстрації подорожі доступний на oesterreich.gv.at, а також на https://entry.ptc.gv.at/

Після в’їзду необхідно неодмінно піти на 10-тиденний карантин, який може бути припинений при пред’явленні негативного результату тесту, але не раніше ніж на 5 день після в’їзду.

Підлітки віком від 12 до 18 років, які в’їжджають разом з вакцинованими дорослими, потребують тест, але в цьому випадку вони не підлягають карантину. До неповнолітніх, які подорожують самостійно, застосовуються звичайні правила в’їзду.
Всего сообщений: 2. Показано: с 1 по 20.06 (0) [0] [0.01]