Отдых и путешествия по всему миру. Турция, Европа, Испания, Египет, Крым, Чехия, Венгрия, Таиланд, Париж и другие страны, места отдыха и развлечений...
044 425 00 80
063 134 03 33
067 462 33 82
VISA, MasterCard
Как мы отдыхали в Эмиратах
Как мы отдыхали в Эмиратах
Как мы отдыхали в Турции
Как мы отдыхали в Турции
Отдых в Египте
Отдых в Турции
Отдых в Таиланде
Отдых в экзотических странах
Отдых в ОАЭ
Хочу в Индию!!!
Поиск попутчиков в путешествие
Вопросы к профессионалам туристического бизнеса
Молодёжный отдых в Турции
Отдых в Турции с детьми
Свадебное путешествие
Чёрные списки
Наши акции
КОНКУРС
Европа
Дайвинг
Горнолыжный отдых
Общий форум
Работа сайта

Тема: Індійський океан

Показано: список | дерево
Все темы форума «Отдых в ОАЭ»
Начать новую тему
Індійський океан Саня 05.01.2021 22:38
Шукаю дівчину (не з хлопцем же летіти :) ). Орієнтовно в Фуджейру. Я:30років, високий, приємної зовнішності. Можу заплатити за обох.
Re: Індійський океан Саня 09.01.2021 09:10
До речі, моя пошта poshtanova@yahoo.com
Re: Індійський океан Гость 12.01.2021 15:12
здравствуйте,в какие числа планируете и нужна ли там виза?
Re: Re: Індійський океан Саня 15.01.2021 18:32
Якщо є біопаспорт-ні, формально віза в аеропорту оае видається
Re: Re: Re: Індійський океан Гость 20.01.2021 13:16
В оае там только дубай открыт... Читайте внимательно все.... И сейчас три теста надо
Re: Re: Re: Re: Індійський океан Poshtanova@yahoo.com 20.01.2021 17:29
Маєте на увазі, три, бо один по поверненню?) Приліт в Дубаї, а далі в готель у Фуджейрі. Тури продаються на Фарватер тревел.
Перед прибуттям до Дубаю та проходженням прикордонного контролю, необхідно заповнити Декларацію щодо згоди на перебування в умовах самоізоляції у разі виявлення позитивного результату тесту на коронавірус (Бланк для заповнення надається авіакомпанією), а також завантажити додаток "COVID-19 DXB" і зареєструватися у ньому для можливого спілкування у подальшому з органами охорони здоров’я ОАЕ.

Після прибуття до Дубаю необхідно буде пройти ще один тест на COVID-19, який робиться безпосередньо в аеропорту. Результат цього тесту надійде у вигляді смс повідомлення протягом 24 годин. До моменту отримання результату тесту необхідно перебувати в умовах самоізоляції в готелі або іншому місці проживання. Особи, у яких буде виявлений позитивний результат тесту на коронавірус, будуть ізольовані на 14 днів у спеціально визначених еміратською стороною установах за власний рахунок.
Re: Індійський океан Гость 21.01.2021 05:49
Ещё ищешь компанию?
Re: Індійський океан Людмила 27.01.2021 16:56
Доброго дня,ви вже знайшли попутника?
Re: Re: Re: Re: Re: Індійський океан Гость 28.01.2021 15:46
Гость:
Маєте на увазі, три, бо один по поверненню?) Приліт в Дубаї, а далі в готель у Фуджейрі. Тури продаються на Фарватер тревел.
Перед прибуттям до Дубаю та проходженням прикордонного контролю, необхідно заповнити Декларацію щодо згоди на перебування в умовах самоізоляції у разі виявлення позитивного результату тесту на коронавірус (Бланк для заповнення надається авіакомпанією), а також завантажити додаток "COVID-19 DXB" і зареєструватися у ньому для можливого спілкування у подальшому з органами охорони здоров’я ОАЕ.

Після прибуття до Дубаю необхідно буде пройти ще один тест на COVID-19, який робиться безпосередньо в аеропорту. Результат цього тесту надійде у вигляді смс повідомлення протягом 24 годин. До моменту отримання результату тесту необхідно перебувати в умовах самоізоляції в готелі або іншому місці проживання. Особи, у яких буде виявлений позитивний результат тесту на коронавірус, будуть ізольовані на 14 днів у спеціально визначених еміратською стороною установах за власний рахунок.

вобщем надо быть дураком чтобы сейчас туда лететь
Re: Re: Індійський океан Poshtanova@yahoo.com 31.01.2021 02:02
Так. Але вже більше до Єгипту схиляюсь, зважаючи на складнощі з тестами.
Re: Re: Індійський океан Poshtanova@yahoo.com 31.01.2021 02:03
Так. Але вже більше до Єгипту схиляюсь, зважаючи на складнощі з тестами в ОАЕ.

Всего сообщений: 11. Показано: с 1 по 11



0.08 (0) [0] [0.01]