Отдых и путешествия по всему миру. Турция, Европа, Испания, Египет, Крым, Чехия, Венгрия, Таиланд, Париж и другие страны, места отдыха и развлечений...
044 425 00 80
063 134 03 33
067 462 33 82
VISA, MasterCard
Как мы отдыхали в Эмиратах
Как мы отдыхали в Эмиратах
Как мы отдыхали в Турции
Как мы отдыхали в Турции
Отдых в Египте
Отдых в Турции
Отдых в Таиланде
Отдых в экзотических странах
Отдых в ОАЭ
Хочу в Индию!!!
Поиск попутчиков в путешествие
Вопросы к профессионалам туристического бизнеса
Молодёжный отдых в Турции
Отдых в Турции с детьми
Свадебное путешествие
Чёрные списки
Наши акции
КОНКУРС
Европа
Дайвинг
Горнолыжный отдых
Общий форум
Работа сайта

Тема: Теплі краї (Єгипет?) на 2-3 тижні в лютому 2024

Показано: список | дерево
Все темы форума «Поиск попутчиков в путешествие»
Начать новую тему
Теплі краї (Єгипет?) на 2-3 тижні в лютому 2024 Алла 14.01.2024 18:43
Планую відпочинок в лютому на 2-3 тижні в теплій країні.
Відпочиваю з комфортом, з гарними умовами проживання і хорошим харчуванням. На комфорті не економлю.
У мене є два режими відпочинку. (1) Можу або цілий день провести на пляжі, слухаючи аудіокнигу, граючи у волейбол, або спілкуючись за освіжаючим коктейлем. (2) Але й одночасно легка на підйом, якщо планується щось дуже обіцяюче :)
Шукаю цікаву людину (чоловік або жінка) 30-40 років, з почуттям гумору, яка може собі дозволити подібний відпочинок, має багаж знань, яким може поділитися, та має бажання приємно провести відпустку.
Мої інтереси: психологія, соціоніка, бізнес, коучинг, ІТ, подорожі та ін. Ваші інтереси можуть відрізнятися. Мені цікаво дізнаватися щось нове.
Працюю в ІТ, тому з айтішниками буде багато про що поговорити)
Присилайте на пошту посилання на соцмережі з фото. Будемо шукати спільні інтереси)
Re: Теплі краї (Єгипет?) на 2-3 тижні в лютому 2024 Попутниця 15.01.2024 23:07
У вас надто високі вимоги до попутника .
В честь чого ?
Попутник - це розділити вартість житла а не відповідати вашим критеріям і розважати вас розмовами на вказані вами теми.
Доречніше було б вказати, що ви "поважаєте чужий особистий простір" а не сторонній людині вказувати чим вона має займатися на відпочинку, який, до речі, вона також оплачує.
І це все таки Єгипет.
Найхолодніший місяць , на який важко знайти взагалі компанію , так як забезпечені люди, які, люблять комфорт ідуть відпочивати взагалі в іншому напрямку.
Бажаю вам хорошого відпочинку.
Також не зайва була попутниця, але, прочитала вашу, вибачте "фігню", то краще вже поїхати одній , а не виконувати якісь вимоги дивноі сторонньоі особи.
Нічого особистого .
І вибачте.
Просто, як і ви, виклала свою думку.



Всего сообщений: 2. Показано: с 1 по 2



0.85 (1) [0] [0.01]