Отдых и путешествия по всему миру. Турция, Европа, Испания, Египет, Крым, Чехия, Венгрия, Таиланд, Париж и другие страны, места отдыха и развлечений...
044 425 00 80
063 134 03 33
067 462 33 82
VISA, MasterCard
Как мы отдыхали в Эмиратах
Как мы отдыхали в Эмиратах
Как мы отдыхали в Турции
Как мы отдыхали в Турции
Отдых в Египте
Отдых в Турции
Отдых в Таиланде
Отдых в экзотических странах
Отдых в ОАЭ
Хочу в Индию!!!
Поиск попутчиков в путешествие
Вопросы к профессионалам туристического бизнеса
Молодёжный отдых в Турции
Отдых в Турции с детьми
Свадебное путешествие
Чёрные списки
Наши акции
КОНКУРС
Европа
Дайвинг
Горнолыжный отдых
Общий форум
Работа сайта

Тема: ВОЯЖ ОРГАНИЗЕЙШН ГРУП та Наталья Джус - шахрайка

Показано: список | дерево
Все темы форума «Чёрные списки»
Начать новую тему
ВОЯЖ ОРГАНИЗЕЙШН ГРУП та Наталья Джус - шахрайка Алла 11.08.2016 06:35
ВОЯЖ ОРГАНИЗЕЙШН ГРУП та його директор Наталья Джус – шахраї. Ще у 1914 р. купили у них квитки на автобус у Болгарії. Квитки не дали, ще й хвалились корупційними схемами, ланкою яких вони є.
- У меня родная тетя в суде работает! Будете подавать иск против меня - вам откажут. Еще раз подадите - распишут на такого судью, что вам же мало не покажется! Они у нас на довольствии. Прикармливаем! - так кричала директорка турагенства Вояж организейшн груп Наталья Джус, коли я попросила повернути мені кошти за ті послуги, які вони не надали. І, мабуть, і не збирались надавати.
"Пророцтво" цієї шахрайки збулось. Три засідання знадобилось судді для того, щоб виявити - можна заплатити гроші за квитки, не отримати послугу, а кошти вам теж не повернуть, ще й в обличчя будуть сміятись і розповідати про "схеми".
Скільки я не намагалась довести до судді інформацію про корупційні схеми, про неправомірні і злочинні корупційні дії Вояж організейшн груп та тієї зухвалою Н.Джус, і не лише стосовно мене і моєї родини, а ще й інших людей, які писали і телефонували мені, - марно!
Бачили б поведінку судді! О, це вистава, гідна не одного режисера комедій! Щось буркотіла собі під ніс, потім різко кричала ( на мене, певно, не на представника "кормільцєв"), очі бігали, як отруєні миші. А представник турагенції Олександра Зозуля наливалась гордістю, як індичка: "Все схвачено! "
І ось "доленосне" рішення: " Відмовити!"
Чесно кажучи, сподівалась хоч на компромісне рішення. Чомусь думала, що судді хоча б бояться виступити "ширмою" для корупціонерів. На жаль!
Тож, якщо не хочете проблем, не майте справи з цими шахраями
Re: ВОЯЖ ОРГАНИЗЕЙШН ГРУП та Наталья Джус - шахрайка Руслана 31.10.2016 08:55
Привіт.Я через цю фірму хочу летіти в Ізраль.Чи варто....
Re: ВОЯЖ ОРГАНИЗЕЙШН ГРУП та Наталья Джус - шахрайка Наталія 18.11.2016 11:03
Алла :
ВОЯЖ ОРГАНИЗЕЙШН ГРУП та його директор Наталья Джус – шахраї. Ще у 1914 р. купили у них квитки на автобус у Болгарії. Квитки не дали, ще й хвалились корупційними схемами, ланкою яких вони є.
- У меня родная тетя в суде работает! Будете подавать иск против меня - вам откажут. Еще раз подадите - распишут на такого судью, что вам же мало не покажется! Они у нас на довольствии. Прикармливаем! - так кричала директорка турагенства Вояж организейшн груп Наталья Джус, коли я попросила повернути мені кошти за ті послуги, які вони не надали. І, мабуть, і не збирались надавати.
"Пророцтво" цієї шахрайки збулось. Три засідання знадобилось судді для того, щоб виявити - можна заплатити гроші за квитки, не отримати послугу, а кошти вам теж не повернуть, ще й в обличчя будуть сміятись і розповідати про "схеми".
Скільки я не намагалась довести до судді інформацію про корупційні схеми, про неправомірні і злочинні корупційні дії Вояж організейшн груп та тієї зухвалою Н.Джус, і не лише стосовно мене і моєї родини, а ще й інших людей, які писали і телефонували мені, - марно!
Бачили б поведінку судді! О, це вистава, гідна не одного режисера комедій! Щось буркотіла собі під ніс, потім різко кричала ( на мене, певно, не на представника "кормільцєв"), очі бігали, як отруєні миші. А представник турагенції Олександра Зозуля наливалась гордістю, як індичка: "Все схвачено! "
І ось "доленосне" рішення: " Відмовити!"
Чесно кажучи, сподівалась хоч на компромісне рішення. Чомусь думала, що судді хоча б бояться виступити "ширмою" для корупціонерів. На жаль!
Тож, якщо не хочете проблем, не майте справи з цими шахраями

Шановні, туристи та зокрема Алла Анатоліївна Бойко
З усією повагою до всіх Вас та до туристичної галузі зокрема, від імені компанії Вояж Організейшн Груп хочу внести ясність у ситуацію
Звісно і правильно кожна людина має право на самовираження та захист своїх інтересів та обговорення інших в бесідах в інтернеті.
Але кожен має з нас в житті не лише права але і обовязки, а також в нашому на сьогоднішній день нелегкому житті існіють і морально-етичні норми які ніхто не відміняв.
Тим більше кому як не Вам - професору кафедри соціальних комунікацій Інституту журналістики ім. Т.Г.Шевченка про це знати і розуміти (наперед вибачаюсь за опускання до рівня обговорення, але стільки бруду скільки людина виливає просто не можна промовчати)
Я теж розумію, що у Вашому розпорядженні багато студентів, рознести негативну інформацію макисимально в площі Інтернет, яким ви можете поставити завдання, враховуючи рід занять Вашої роботи АЛЕ..
Закон і порядність в України ще ніхто не відміняв.
Хто як не ви прекрасно знаєте і знали при підписанні договору, що безпосереднім виконавцем перевезення був Туроператор "Ільтур", якому безпосередньо було перераховано гроші за Ваш проїзд і квитанцію про що Вам було видано...який з незрозумілих причин просто зник в особі його директора і досі не відомо де він...
Чи не Вам компанія запропонувала 3 варіанти вирішення питання у звя'зку зі ситуацією, що склалась
- повернути зароблені компанією гроші за винятком суми яку уже була оплачена оператору компанією Вояж Організейшн Груп
- звернутись до банку де оформлена гарантія Туроператора "Туроператор Ільтур"
- підібрати проїзд у інших перевізників за максимально низькою ціною з поверенням нашого заробітку....
І чомусь цей пункт, де в 2014 році ви вимагали і погрожували та вибрали варіант поверення нашого заробітку та ще суму моральної компенсації ви замовчуєте
Чому до 2014 році ви мовчали (ні для кого не секрет що звернутись турист повинен протягом 14 днів якщо щось у нього не так), Вас все влаштовувало, а в 2016 році ви вирішили вимагати з компанії повернення в десятикратному розмірі....
Я не буду вдаватись до деталей, а тим паче не можу переходити на особистості оскільки йде судовий розгляд.
Ваш гнів я розумію...це втрата коштів, але це не привід відміняти по всім відмінкам всіх хто волею неволею був у цій ситуації
На жаль, ми не Верховна Рада яка може зобов'язати банки повертати туристам кошти по банківській гарантії.
А суддя, вибачте за уточнення, теж керується законом та як державний службовець ознайомившись з усіма документами, де чітко вказано, що посередник - Вояж Організейшн Груп, а безпосередній виконавець зобов'язань Туроператор "Туроператор Ільтур", якому були перераховані кошти не може порушити закон - на те він і суддя тому і виніс відповідне рішення.
А також не рівняйте всіх під себе. Якщо у Вас хтось є на "прикармливании" як ви пишите..то у нас, мабуть на щастя...чи на жаль... в даній ситуації таких варіантів немає і ми чесно заробляємо свої доходи та виконуємо взяті на себе зобов'язання які покладені та залежать від нас
Ми поважаємо всіх і кожного і робимо все макимально можливе для кожного нашого туриста
Re: Re: ВОЯЖ ОРГАНИЗЕЙШН ГРУП та Наталья Джус - шахрайка Гость 05.12.2016 16:05
Найпоширеніший метод у кишенькових крадіїв - вкрасти гроші і передати іншому крадію, з яким він працює в парі. Так само з нами вчинило туристичне агенство "вояж організешн груп" і його директорка Наталя Джус. Я вже писала про це, тому короткий переказ "попередніх серій" цього "мила". Ми заплатили кошти за квитки на автобус, Н.Джус нібито передавала їх в якусь фантомну фірму, а ті нібито припинили діяльність. Зрозуміло, гроші не повертають. Ми подавали в суд, але та ж джус кричала, що в неї там рідна тітка, в районному нам суді відмовили, в апеляційному - відмовили теж.
Таким чином, шановні, ми платимо гроші за послуги, нам їх не надають. А суд каже: "Звертайтесь до тих, кому вони передали кошти!" - "Так у нас же з ними немає договору, а є лише з "вояж організейшн груп" - ось договір, ось вони все визнають, у них з тим "Іль-туром" зв'язку ніякого немає". Одна з судей навіть обличчя рукой прикрила. Але вирок, ось такий - абсурдний.
Нащо ми пішли у суд? Хотіли довести, що можна цивілізовано, без криків, скандалів довести, що в сфері послуг, і туристичному бізнесі мають працювати порядні люди. Не вдалось. Поки що не вдалось.
Система тримається кігтями і зубами за старе. Шість засідань треба було пройти (7- бо на одне відповідачі не прийшли!), для того, щоб не віддавати дуже невелику суму за невиконані послуги. На жаль, надурили вони не лише нас.
Галина Петрівна і пані Ольга, які скаржились мені на "вояж організейшн груп", давайте об'єднаємось і подамо колективний позов, не бійтесь, подолаємо!
А всіх, шановні друзі, маю попередити, якщо не хочете зіпсувати собі відпочинок - не звертайтесь у цей "вояж організейшн груп" і уникайте цю Наталю джус.
Re: Re: Re: ВОЯЖ ОРГАНИЗЕЙШН ГРУП та Наталья Джус - шахрайка Гость 26.07.2017 10:46
Шановний портал, прошу Вас вiд iменi компанii Вояж Органiзейшн Групп викласти надiсланi нами Вам документи та рiшення апеляцiйного суду щодо данного питання в якому чiтко визначено винуватця даноi ситуацii яким не е Вояж Органiзейшн Груп та не паплюжити имя компанii, що стала заложником незалежних вiд неi обставин. Рiшення суду е пiдтвердженням вище викладеного.

Всего сообщений: 5. Показано: с 1 по 5



0.12 (0) [0] [0.01]